Informacja z eliminacji gminnych konkursu plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”

Informacja z eliminacji gminnych konkursu plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy Pożarom”
21.12.2021

W dniu 17 grudnia 2021 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Sławnie odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej i Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy innych instytucji. Głównym celem Konkursu jest przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna. Celem jest również ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej i kulturalnej.

W konkursie uczestniczyło 8 szkół podstawowych z terenu gminy Sławno, tj. Publiczne Szkoły Podstawowe w Sławnie, Kunicach, Kozeninie, Zachorzowie, Kamieniu, Szadkowicach, i Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli. 

Łącznie na konkurs wpłynęło około 100 prac. Spośród ocenionych prac Komisja wybrała  następujące prace:

I grupa wiekowa – przedszkola

I miejsce – Marcel Pawlik – Publiczna Szkoła Podstawowe w Celestynowie

II miejsce –Kacper Pietrzyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

III miejsce – Julia Popecka – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

III miejsce – Maja Stołek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

Wyróżnienia

Michał Madej – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Rafał Skowroński – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

Wojciech Królak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa – klasy I – IV

I miejsce – Jowita Kozera – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

II miejsce –Krystian Witoń – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

III miejsce – Jan Cieśla – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

III miejsce – Błażej Studnicki – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Wyróżnienia

Nataniel Jakóbczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie

Julia Matysiak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

Agata Łazowska – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

Wojciech Pietrzyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

III grupa wiekowa –szkoła podstawowa – klasy V - VIII

I miejsce – Hanna Ślęzak – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

II miejsce – Julia Cieśla – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

II miejsce – Wiktoria Kupis – Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

III miejsce – Maria Melka – Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli

III miejsce – Stanisław Dębowski – Publiczna Szkoła Podstawowa w Celestynowie

 Wyróżnienia

Wiktoria Dzianach – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

Bartosz Marszałek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

Antoni Sobczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

Maja Stępień – Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Maja Kantor -  Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli

 

 

 

 

 

 

March 2024

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Koronawirus
Ostrzeżenia meteorologiczne
Przerwy w dostawie wody
Programy Unijne
Programy Krajowe
Lokalna grupa działania
OSP
HDK_PCK_Krewniacy
RPO WŁ
Promuje łódzkie
Monografia
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku